top of page

Фотохудожник Юрій Санін     

                 

 

«Око побачило, палець натиснув, перед холодним оком об'єктива мигнув затвор, і світло вдарило по плівці. Мить минула. Але, відображений, у хімічній пам'яті на фотоплівці, залишився чекати свого воскресіння у двомірному просторі, спогад про подію, доказ того, що в нашому світі щось сталося і хтось існував ... »

Для мене, як і для багатьох людей, фотографії, створені і надруковані вручну, несуть в собі частинку душі і тепло рук, що їх створюють. Унікальність і неповторність – це особливість ручних способів друку. Саме такі, вінтажні фотографії, можуть і є предметами колекціонування.

Автор, Санін Юрій, народився в м Києві, де із захопленням займається фотографією більше 35 років.

Поєднуючи захоплення фотографією і активним відпочинком, створив багату колекцію, представлену серіями фотографій. Основні напрямки - класичний чорно-білий пейзаж і романтичний міський пейзаж, жанр, портрет.

Автор є одним з організаторів і учасників «Київського фотографічного товариства», співзасновником міжнародного фотофестивалю «ЧернігівФотоФест», Культурного фотографічного центру «Фотокульт».

Брав участь у багатьох фотовиставках в Україні та за кордоном.

Фотографії зроблені за допомогою фотоапаратів Середнього та Великого формату, з розміром кадру від 6х6 до 20х25 см (4х5 і 8х10 дюймів).

Сотні фотографій надруковані особисто автором, традиційним оптико-хімічним способом, за допомогою фотозбільшувача.
 

Sanin.kiev@gmail.com

  • Facebook Социальной Иконка

Я в Facebook

  • белая иконка flickr

Я во Flicker

bottom of page